הוראות כלליות

תנאי השימוש יחולו לגבי כל שימוש שנעשה באתר לרבות ביצוע כל פעולה ו/או רכישה באתר.

כל שימוש באתר ו/או ביצוע הזמנה מעידים על הסכמת הגולש לתנאים הכלולים בתקנון זה.

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור מתייחס לנשים וגברים כאחד.

על המשתמש להיות אזרח ישראלי, בגיר, בעל ת.ז תקפה וכרטיס אשראי חוקי.

בעל האתר הינו: מחאמיד פיראס- אנימלקו, ע.מ 032626459- שכתובתו: רחוב אלטבארי- אום אל פחם 3001000 (להלן: העסק/ מפעיל האתר)

מפעיל האתר מתחייב לעשות כל שביכולתו לשמור על פעילות תקינה של האתר ושל הפעולות בו, אך אינו מתחייב שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו בלא הפסקות ותקלות כלשהן.

רישום לאתר לצורך ביצוע רכישות

במידה ויהיה צורך בביצוע רישום לאתר על מנת לבצע רכישות תידרש במסגרת הרישום למסור פרטים אישיים, כגון שם, מספר תעודת זהות, כתובת וכיוצא באלה (להלן – "פרטי הרישום").

פרטי הרישום ייאספו וישמרו אצל העסק, בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר.

על פרטי הרישום להיות מדויקים ועדכניים. מסירה של פרטי רישום שגויים ו/או חלקיים לא תאפשר ביצוע רכישות דרך האתר. מסירת פרטי רישום שגויים עשויה להיות אסורה על פי דין, והעסק שומר לעצמו את הזכות לנקוט בכל האמצעים המשפטיים החוקיים כנגד משתמש שמסר פרטי רישום שגויים.

הזמנת המוצרים ואמצעי התשלום

רכישת מוצרים דרך האתר תעשה באמצעות כרטיס אשראי בתוקף אשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל, כמפורט באתר בעת ביצוע ההזמנה, או באמצעות חברה המספקת שירותי סליקה באינטרנט (כל אחד מהם להלן – "המסלקה"), והיא כפופה לתנאי השימוש ודרישות האישור של המסלקה.

אם אינך מעוניין להזין את פרטי כרטיס אשראי באתר או להשתמש בשירותיה של חברה המספקת שירותי סליקה באינטרנט, באפשרותך להתקשר אל בית העסק או להשאיר את פרטיך דרך האתר, ונציג שרות טלפוני יחזור אליך על מנת לבצע את הרכישה טלפונית.

בנוסף ומבלי לפגוע באמור מעלה, במידה והתשלום מתבצע דרך כרטיס אשראי, השלמת הרכישה מותנית באישור חברת האשראי.

העסק רשאי שלא לאשר ו/או למנוע ביצוע של הזמנה, על פי שיקול דעתו הבלעדי, במקרה בו פרטי הרישום שנמסרו היו שגויים או לא מלאים, במקרה בו הפרת תנאי שימוש אלה, או במקרה של אי קבלת אישור המסלקה. בכל מקרה כאמור, העסק יידע אותך בסיבת אי אישור ההזמנה או מניעת ביצועה, ותשיב לו כל סכום ששולם על ידו, ככל ששולם.        

העסק עושה כמיטב יכולתו שהמוצרים המוצגים באתר למכירה יהיו במלאי העסק, אך יכול והיווצר מצב בו לאחר תום תהליך ההזמנה, המוצר הנרכש יהיה חסר במלאי, במצב זה יהא העסק רשאי לבטל את העסקה ולהשיב לרוכש את מלוא כספו וזאת בהודעה לרוכש באמצעות דוא"ל או בטלפון תוך 3 ימי עסקים ממועד ההזמנה. במידה ובוטלה המכירה, לא תהא לרוכש כל טענה ו/או דרישה כלפי העסק בקשר לעסקה ולביטולה.

העסק עושה כמיטב יכולתו לספק את מרבית המידע הנדרש לצורך החלטה לגבי קניית מוצרים דרך האתר. התמונות המוצגות הינן לצורך המחשה בלבד ואינן מחייבות את העסק.

אשר על כן, כל הסתמכות של משתמש ו/או צד שלישי כלשהו, על כל תמונות, תוכן, מידע, פרסומות, מוצרים, שירותים דעות ועמדות, המוצגים או המפורסמים בקטלוג המוצרים ו/או באתרים אליהם קיימת אפשרות הפניה, לרבות במידע, תוכן, תמונות, דעות ועמדות המוצגות או המפורסמות שם, נעשה על פי שיקול דעת המשתמש ועל אחריותו הבלעדית.

מחירים

המחיר בו תחויב בגין ביצוע ההזמנה הינו המחיר המופיע באתר בזמן ביצוע ההזמנה, לרבות דמי המשלוח, ככל שישנם.

העסק רשאי לשנות את המחירים המופיעים באתר, מעת לעת, על פי שיקול דעתו הבלעדי. שינוי המחיר כאמור לא יחול על הזמנות אשר בוצעו ונקלטו בעסק טרם השינוי, גם אם טרם סופקו למשתמש.

המחירים באתר כוללים מע"מ.

משלוחים

ההפצה מתבצעת ע"י שליח עד הבית בכל רחבי הארץ.

בקנייה מעל 300 ₪ המשלוח חינם,

בקנייה מתחת לסכום זה עלות המשלוח הינה 30 ₪.

זמני אספקה

המשלוח יסופק עד 4 ימי עסקים – זמני האספקה בדרך כלל עד יומיים

כל זמני האספקה באתר מתייחס לימי עסקים בלבד (ימים א' עד ה', למעט ערבי חג, חגים וימי חול המועד), והם עשויים להשתנות ממוצר למוצר.

זמני פעילות העסק

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-21:00

ימי ו' בין השעות 15:00-21:00

שבת בין השעות 10:00-21:00

מדיניות החלפה/החזרת מוצרים

כל החזרה של מוצר/ביטול שירות ובקשה להחזר כספי תחויב בדמי ביטול של 5% מערך המוצר/השירות או ב-100 שקלים, ע"פ הסכום הנמוך מבין שתי האפשרויות (בכפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ״א 1981).

העסק לא יבצע זיכוי כספי בגין פריטים שלא שולמה בגינם תמורה כספית כגון מתנות.

כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי ממנו בוצעה ההזמנה ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי שבו התבצעה הקנייה.

במידה והרכישה בוצעה במזומן, הזיכוי יינתן במזומן בכתובת העסק כאמור לעיל תוך 3 ימי עסקים מיום בקשת הזיכוי הכספי ובתיאום מראש בלבד.

תנאי ביטול ההזמנה וקבלת החזר/החלפה

ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר.

הודעה על הביטול תימסר בדוא”ל sales@animalco.co.il

המוצר יוחזר באריזתו המקורית.

בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו במעמד קבלת המוצר בכתובת העסק תוך 3 ימי עסקים מיום בקשת הזיכוי הכספי ובתיאום מראש בלבד.

בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם ו/או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע ואו כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו במעמד קבלת המוצר בכתובת החברה, בניכוי עלות המשלוח (30 ₪) כמפורט בתקנון וכן יחולו דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש”ח לפי הנמוך ביניהם, המוצר יוחזר לכתובת החברה על חשבון הצרכן.

לא ניתן להחזיר מוצרים שבוצע בהם שינוי והתאמה אישית (כגון תגי שם).

החברה היא בעלת שיקול הדעת בעניין מצב הסחורה שהוחזרה ויש להתייחס לתנאים אלו בכללותם בלבד – כל מקרה לגופו.

הטיפול בהחזרות/החלפות יתבצע עד 7 ימי עסקים ממועד החזרת המוצר.

זמינות המוצרים

אם לאחר ביצוע הזמנה התברר כי המוצר אזל מכל סיבה שהיא, יודיע על כך העסק לצרכן תוך יום עסקים ויאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך או השבת מלוא הכסף ששולם.

כמו כן רשאי העסק להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקתו וארגונו. לא יינתן כל פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות, והעסק לא יהא אחראי כלפי המשתמשים בגין כל תקלה או נפילה ברשת האינטרנט שתגרום לאי זמינות האתר.

הגבלת אחריות

כל המוצרים באתר מוצגים באחריות החברות היצרניות. אין בהצגתם משום המלצה מצד העסק לגבי אופיים של המוצרים, טיבם, תכונותיהם, שמות היצרנים וכדומה.

במקרה בו תתגלה טעות במידע המוצג באתר, המפעיל ינקוט כמיטב יכולתו בכדי לפתור את הבעיה וכן יאפשר את ביטול העסקה.

העסק אינו נושא באחריות לנזק שייגרם בשל איחור באספקת המוצרים או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו היו פגומים, מקולקלים או בלתי תקניים.

העסק שומר לעצמו את הזכות לעדכן ולשנות את תנאי השימוש או כל פעילות באתר ו/או לבטל מכירה או מבצע – על פי שיקול דעתה הבלעדי.

המידע ביחס למוצרים המוצג ו/או הנגיש באמצעות האתר, מתקבל מצידי צדדים שלישיים ובאחריותם. המפעיל אינו אחראי לתוכן המידע.

אם אירוע או גורם שאינו בשליטת מפעיל האתר ימנע או יעכב את קיום מכירת המוצרים באופן כלשהוא או את אספקת המוצרים במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות מחשב או מערכות הטלפון או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל כל גורם שהינו בגדר כח עליון יימנע/ייפגע תהליך רכישת המוצרים או אספקת המוצרים, רשאי העסק להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.

במידה וישנו קישור המפנה לאתר חיצוני, לא יישא העסק באחריות לתוכנם של אותם אתרים, למידע המתפרסם בהם או כל פרט אחר הקשור עמם ולא יהיה אחראי על כל נזק עקיף או ישיר שייגרם או עלול להיגרם לגולש כתוצאה משימוש או הסתמכות על מידע.